1. ÖDEME ŞARTLARI

Havale ile ödeme:

HELLOCA olarak havale ile yapılan ödemelerde, söz konusu ürün tutarı hesabımıza geçtikten sonra sipariş işleme alınır. Eğer yapıldığını belirttiğiniz havale, 3 iş günü içerisinde hesabımıza geçmezse, söz konusu sipariş geçersiz sayılmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme:

HELLOCA olarak Visa ve Master Card ile yapılan alışverişler 128 Bit SSL üzerinden gerçekleşmekte olup, anlaşması bulunan kredi kartlarına tek çekim veya taksitli alışveriş yapma olanağı sağlar. Geçerli olan kredi kartları alışveriş adımları sırasında listelenir, ayrıca ürün detaylarda yer alan “Ödeme Seçenekleri” kısmından da incelenebilir.

3 taksite kadar peşin fiyatına vade farkı uygulanmaz.

Belirli dönemler içerisinde çeşitli kartlara sunulan kampanyalar da bulunmaktadır.

Siparişlerinizin onay süreci ile birlikte en geç 14 iş günü sonra anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilir. Kargoyla gönderimleri için kargo masrafı da sipariş tutarınızın içindedir.

Teslimat koşullarını müşteri hizmetlerimizle irtibata geçip öğrenebilirsiniz. Kargo için sadece yurtiçi teslimatları söz konusudur.

2. TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün Teslimatı: Gerçekleşecek olan teslimatlar yalnızca HELLOCA tarafından belirlenen Kargo şirketleri veya kendi dağıtım ağımız ile tüm bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan teslim edilir. Farklı bir kargo şirketi ile teslimat talebi söz konusu değildir. Ürünü teslim alan kişi ürünün kusursuz olduğu konusunda gerekli kontrolü yapmalı, hasarlı veya hatalı paketler kesinlikle teslim alınmamalı, Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalı, kargo firmasıyla geri gönderilmeli ve 3 gün içerisinde durumu tarafımıza, iletişim içerisinde yer alan “Arıza/İade Başvuru Formu”nu kullanarak veya info@hellocaonline.com adresine mail göndererek bildirmelidir. Ürünü satın alan kişi, siparişini teslim aldığında, ürünün hatasız ve kusursuz olduğunu kabul etmiş sayılacaktır.

Güvenlik Tedbirleri: Merkeze gelen siparişler, çeşitli güvenlik aşamalarından geçtikten sonra, teslimat sürecine girer. Merkezde ilgili yöneticilerimiz bu işlemlerin eksiksiz bir biçimde tamamlamak için sizden ek bilgiler isteyebilmektedir. Müşteri bu talepleri karşılamakla yükümlü olup, karşılanmayan talepler söz konusu olursa siparişlerin gönderimi gerçekleştirilemeyebilir. Ayrıca tüketici tarafından hatalı veya yanlış bildirilen bilgilerden şirketimiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kişisel Verileriniz: Sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirmek için üye bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girmeniz gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü size ulaştırmamız için fatura ve teslimat bilgileri alanında adınız, soyadınız, telefon numaranız, adresiniz ve T.C kimlik numaranızın girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik hem de kanuni gerekliliktir. Detaylı bilgi için lütfen aydınlatma metnini inceleyiniz.

Ürün Fiyatları: HELLOCA tarafından belirlenen ve tahsil edilen tüm ücretler ürünlerle birlikte, müşterilerimizin göreceği gibi açık bir biçimde görüntülenir. Söz konusu fiyatlara daha sonradan itiraz edilememektedir.

Kargo/Nakliye Ücreti: Kargo/Nakliye ücretini, NDESIGN üstlenmektedir. Teslimat ve kurulum gerektiren ürünlerde montaj HELLOCA aittir. Müşterilerimiz Kargo/Nakliye ücreti, kurulum ücreti ödemez.

Müşteri Memnuniyeti: HELLOCA müşteri hizmetleri olarak müşterilerimizden gelen istek ve geri bildirimleri markamızın gelişimine katkı sağlayacağı düşüncesiyle çok önemsiyoruz. Bu nedenle tüm iletişim kanallarından gelen geri bildirimleri titizlikle inceliyor, şirket prosedürleri çerçevesinde hızlıca sonuçlandırıyoruz. Marka gelişimimize katkı sağlayan müşterilerimizin süreçlerimize olan katkılarını daha da arttırmak için çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve bu anlamda siz değerli müşterilerimizden yeni fikirler bekliyoruz.